Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i.

Zapojili jsme se do výzvy Do práce na kole 2022. Připojte se k nám i Vy

Publikováno 01. 05. 2022

Jako každý rok, i letos 1. května vyjedou do ulic po celé České republice desetitisíce cyklistů s cílem podpořit každoroční květnovou výzvu Do práce na kole - AutoMat (DPNK). Cílem akce je hravou formou přivést obyvatele měst k využívání šetrných způsobů dopravy, ulevit životnímu prostředí a také vnést více radosti a pohybu do běžného pracovního dne.
 
My budeme samozřejmě u toho! Je čas odhodit laboratorní pláště, saka a kravaty a „hodit“ na sebe sportovní triko v designu DPNK 2022.
 
Celkem se do letošní výzvy přihlásilo 47 zaměstnanců, tedy dvojnásobek oproti minulému roku. Máme velkou radost!
 
Děkujeme tímto všem, kteří podpořili nejen tuto akci, ale také kampaň Ekologické mise ÚEM AV ČR (ww.emise.info).
 
Do práce na kole s podtitulem Sport vs. Věda je ústavní týmová soutěž pro všechny, kdo sestaví tým o minimálně dvou a maximálně pěti členech a pravidelně spolu s kolegy dojíždí během května do ÚEM AV ČR na kole. Kromě cyklistů se do soutěže mohou zapojit také běžci, chodci, bruslaři, skateboardisti, longboardisti, vozíčkáři… zkrátka všichni. Pro nejaktivnější sportovce máme připravené hodnotné ceny - např. dárkové poukazy do Decathlonu, sladké překvapení z Ovocného světozoru a další.
 
 
Tak nám držte palce, ať se nikdo nezraní a ať nám úsměv vydrží až do 31. 5. 2022, kdy se pro Vás všichni společně vyfotíme.:)

Ústavní podatelna:
budova La 2. patro, č. dveří 2.18
Po–Pá   9:00–12:00

Datová schránka:
kqcnc2p

Sociální sítě:
facebook(1)  instagram(1)  youtube

Kontakty

Vídeňská 1083
142 20 Praha 4-Krč
Česká republika
+420 241 062 230