Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i.

Začal Týden Akademie věd ČR - největší vědecký festival v České republice

Aktualizováno 01. 11. 2021

Týden Akademie věd ČR je největší vědecký festival v České republice, který zahrnuje přednášky, výstavy, akce na pracovištích, dokumentární filmy, workshopy, vědecké kavárny a mnohé další aktivity napříč celou republikou i všemi vědeckými obory. Plynule navazuje na úspěšný Týden vědy a techniky AV ČR.

V rámci festivalu jsme pro Vás připravili tradičně pořádaný Den otevřených dveří, který se uskuteční již tento pátek 5. 11. 2021 od 10 do 17:00 hod. Dopolední program je určen školám a skupinovým exkurzím, zatímco odpolední program od 14:00 je určen široké veřejnosti.

Těšit se můžete na komentované prohlídky laboratoří, praktické ukázky základních laboratorních technik a na spoustu zajímavých přednášek.

Navštivte oficiální webové stránky Týdne Akademie věd ČR, kde najdete kompletní program festivalu.

Pevně doufáme, že se do té doby nezhorší epidemiologická situace a vše proběhne dle původního plánu. V opačném případě bychom byli nuceni změnit či dokonce zrušit program v prezenční formě. Sledujte proto náš web a sociální sítě, kde Vás budeme včas informovat.  

Jelikož chceme chránit Vás i naše zaměstnance, přečtěte si prosím aktuální epidemiologická opatření, která budou vyžadována při vstupu do budovy. Děkujeme za pochopení. 

Ústavní podatelna:
budova La 2. patro, č. dveří 2.18
Po–Pá   9:00–12:00

Datová schránka:
kqcnc2p

Sociální sítě:
facebook(1)  instagram(1)  youtube

Kontakty

Vídeňská 1083
142 20 Praha 4-Krč
Česká republika
+420 241 062 230