Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i.

Letošní Ph.D. nábor je u konce

Publikováno 26. 03. 2021

Letošní Ph.D. nábor je u konce a začíná nejdůležitější a nejtěžší rozhodnutí, vybrat úspěšné kandidáty.

Obdrželi jsme opravdu velké množství přihlášek, jen za poslední 3 dny náboru jich dorazilo přes 30. Celkově se Vás přihlásilo 113 uchazečů z 32 zemí světa. Neskutečné! Takový zájem jsme opravdu nečekali a moc nás to těší. Děkujeme!

Vážíme si Vašeho zájmu o studium a práci v našem Ústavu a už teď Vám můžeme slíbit, že na další rok připravujeme další zajímavá témata. Je těžké predikovat, jak se současná koronakrize promítne do financování vědy. Doufáme, že nijak zásadně! Naší snahou bude nabídnout Vám v příštím roce ještě více volných Ph.D. pozic, ale uvidíme, jaká bude situace.

Je pro nás velmi těžké vybrat úspěšné kandidáty, jelikož jste všichni velmi talentovaní a motivovaní studenti s obrovským potenciálem pro vědeckou kariéru. Při výběru se nerozhodujeme podle toho, kdo je nejlepší… ale kdo nejlépe odpovídá požadavkům na danou výzkumnou pozici a má největší šanci uspět v přijímacím řízení na doktorské studium na smluvních fakultách.

Pokud Vás letos nevybereme, nenechte se tím, prosím, odradit. Sledujte i nadále naše studijní a pracovní příležitosti a zkuste to příště. Budeme se na Vás těšit.

map-phd graf-phd2 graf-phd

Ústavní podatelna:
budova La 2. patro, č. dveří 2.18
Po–Pá   9:00–12:00

Datová schránka:
kqcnc2p

Sociální sítě:
facebook(1)  instagram(1)  youtube

Kontakty

Vídeňská 1083
142 20 Praha 4-Krč
Česká republika
+420 241 062 230