Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i.

Nabídka dlouhodobé stáže pro studenty bakalářského studia

Publikováno 15. 02. 2021

Zajímáš se o výzkum v oblasti biomedicíny? Chtěl(a) by ses věnovat výzkumu cévní mozkové příhody?

V tom případě máš skvělou příležitost! Na Oddělení buněčné neurofyziologie hledáme studenta(ku) bakalářského studia na dlouhodobou stáž. Připoj se k nám a podílej se s námi na zajímavém výzkumném projektu.

Projekt se týká vlivu Wnt signalizace na diferenciační potenciál gliových buněk po poškození mozkové tkáně. Pracujeme na buněčných kulturách a mozkových řezech, používáme metody jako je patch-clamp, imunohistochemie, RNA-sekvenace, calcium imaging a FACS. Pracujeme s transgenními laboratorními zvířaty, což by Ti nemělo dělat problém. Na projektu spolupracujeme s Ústavem molekulární genetiky AV ČR, takže poznáš i další pracoviště Akademie věd.

O tématu své bakalářky už nemusíš přemýšlet, rádi Ti pomůžeme! Kromě toho se můžeš těšit na mladý pohodový kolektiv, příjemnou atmosféru a mimopracovní aktivity, např. discgolf nebo bowling.:)

Pokud jsme Tě zaujali, neváhej a zašli nám svůj životopis s krátkým motivačním dopisem na email: tomas.knotek@iem.cas.cz nebo jan.kriska@iem.cas.cz. Deadline pro přihlášení je 14. 3. 2021!

Více informací o našem oddělení najdeš na webu:  http://www.iem.cas.cz/vyzkum/oddeleni/oddeleni-bunecne-neurofyziologie/

Ústavní podatelna:
budova La 2. patro, č. dveří 2.18
Po–Pá   9:00–12:00

Datová schránka:
kqcnc2p

Sociální sítě:
facebook(1)  instagram(1)  youtube

Kontakty

Vídeňská 1083
142 20 Praha 4-Krč
Česká republika
+420 241 062 230