Ústav experimentální medicíny AV ČR, v. v. i.

Tereza Červená získala ocenění za nejlepší posterovou prezentaci na mezinárodní konferenci "The 1st International Conference of European Academy for Molecular Hydrogen Research in Biomedicine"

Publikováno 08. 11. 2022

Doktorandka Mgr. Tereza Červená z Oddělení nanotoxikologie a molekulární epidemiologie získala ocenění za nejlepší posterovou prezentaci na mezinárodní vědecké konferenci The 1st International Conference of European Academy for Molecular Hydrogen Research in Biomedicine, která se uskutečnila koncem října v Kongresovém centru Slovenské akademie věd na Smolenickém zámku. 
 
Terka zde prezentovala společný výzkumný projekt s názvem „Effect of molecular hydrogen on biological processes of MucilAirTM 3D tissue cultures exposed to total engine emissions“ zaměřený na potenciální účinky molekulárního vodíku na biologické procesy 3D tkáňových kultur vystavených emisím ze spalovacích motorů. Na projektu se dále podíleli Ing. Jan Topinka, CSc.,DSc., Mgr. Hasmik Margaryan, Ing. Anežka Vimrová, RNDr. Pavel Rössner, Ph.D. a prof. Michal Vojtíšek, MS, Ph.D. (ČVUT / Technická univerzita v Liberci).
 
Srdečně blahopřejeme k tomuto krásnému ocenění a přejeme hodně štěstí a úspěchů do dalších výzkumů.
 
 
 
certifikat-cervena
 
 

Ústavní podatelna:
budova La 2. patro, č. dveří 2.18
Po–Pá   9:00–12:00

Datová schránka:
kqcnc2p

Sociální sítě:
facebook(1)  instagram(1)  youtube

Kontakty

Vídeňská 1083
142 20 Praha 4-Krč
Česká republika
+420 241 062 230